Współpraca z Gokarty24

Relacje Biznesowe

Gokarty24

Współpraca z serwisem Gokarty24 nie wymaga długoterminowych zobowiązań.
Nasze usługi kieruje dla właścicieli torów gokartowych, aby usprawnić codzienną pracę przy zarządzaniu obiektem oraz rezerwacjami klientów. Panel administracyjny jest integralną częścią systemu Gokarty24 i powstał przy współpracy z serwisem Tessio.pl.

Naszym kolejnym aspektem pracy jest łatwiej procesu rezerwacji online dla pasjonatów gokartów, wyjść grupowych, czy organizacji imprez firmowych.
Dzięki promocyjnej ofercie kierowanej do klientów indywidualnych za pośrednictwem 'Profilu Kierowcy' polepszamy komunikację z klientami, budujemy przywiązanie do marki co finalnie przekłada się na zwiększenie przychodów oraz ilość wizyt na torze gokartowym.

Nasz zespół

Na Gokarty 24 znajdziesz i zarezerwujesz najlepsze tory kartingowe w Polsce. W zamyśle serwis jest dostosowany do klientów biznesowych – właścicieli torów gokartowych oraz klientów indywidualnych – pasjonatów wyścigów kartingowych. Platforma do zarządzania firmą – torem kartingowym jest częścią systemu rezerwacji Tessio. Dzięki temu wszystkie funkcje Tessio.pl będą dostępne dla klientów serwisu Gokarty24. Obsługa torów gokartowych uzyska możliwość zarządzania rezerwacji online, wysyłania powiadomień SMS, planowania godzin otwarcia torów czy urlopów swoich pracowników w panelu administracyjnym. Dodatkowo nowe funkcje panelu Tessio.pl pozwolą na zarządzanie wizytówka firmy w serwisie Gokarty24. Na stronie Gokarty24 klient z łatwością będzie mógł znaleźć, zarezerwować oraz zapłacić za wizytę na torze gokartowym. Dodatkowe opcje serwisu pozwolą na korzystanie ze zniżek dla stałych klientów oraz karty VIP serwisu Gokarty24, która przyznaje dodatkowe korzyści takie jak rabat na wszystkie tory dostępne w serwisie. Aktualny etap realizacji to finalna weryfikacja potrzeb biznesowych torów gokartowych oraz pozyskanie pierwszych torów do współpracy.

Masz pytania odnośnie współpracy

Skontakuj się ze swoim indywidualnym opiekunem klienta

Gokarty 24

Już wkrótce ruszamy!
Na Gokarty 24 znajdziesz i zarezerwujesz najlepsze tory kartingowe w Polsce.